【食譜】簡易三色藜麥飯糰

【食譜】簡易三色藜麥飯糰

因我囡囡太愛食飯糰,在街買一個要$15 – $22。所以我自己買材料平均計平一點,最方便是一早整好,紫菜又唔濕淋淋,咁先正 !

呢個係學校旅行及野餐必有的食物!

更多精選內容